Lélegzetelállító színek és részletek 4K HDR10 Pro-val
4K képminőség, felskálázott kép-és hang az alpha 7 8. generációs 4K AI processzornak köszönhetően
AI Magic Remote távirányító kompatibilitás
Élvezze a 4K Szuper Felskálázással megnövelt felbontást, fényerőt és tiszta képminőséget!
| Kijelző típusa | 4K UHD |
| Képfrissítés | Natív 60Hz |
| Processzor | α7 AI Processzor 4K Gen8 |
| HDR (High Dynamic Range) | HDR10 / HLG |
| Audio Teljesítmény | 20W |
| Hangrendszer | 2.0 Csatorna |
| TV mérete talp nélkül (SzéxMaxMé mm) | 1 236 x 718 x 67,9 |
| TV tömege talp nélkül (kg) | 11,5 |
| Kijelző típusa | 4K UHD |
| Kijelző Felbontása | 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) |
| Háttérvilágítás típusa | Direct |
| Képfrissítés | Natív 60Hz |
| Processzor | α7 AI Processzor 4K Gen8 |
| AI Felskálázás | 4K Szuper Felskálázás |
| Dynamic Tone Mapping | Igen |
| HDR (High Dynamic Range) | HDR10 / HLG |
| FILMMAKER MODE™ | Igen |
| Kép üzemmód | 9 mód (Élénk, Eredeti, Automatikus energiatakarékosság, Mozi, Sport, Játék, Filmmaker, Szakértő(világos tér, nappal), Szakértő(sötét tér, éjszaka) |
| HGIG Mód | Igen |
| Játékoptimalizáló | Igen (Játékirányítópult) |
| ALLM (Auto Low Latency Mode) | Igen |
| VRR (Variable Refresh Rate) | Igen (60Hz-ig) |
| Nagy Kontraszt | Igen |
| Szürkeárnyalat | Igen |
| Fordított Színek | Igen |
| TV mérete talp nélkül (SzéxMaxMé mm) | 1 236 x 718 x 67,9 |
| TV mérete talppal (SzéxMaxMé mm) | 1 236 x 780 x 230 |
| Csomagolás mérete (SzéxMaxMé mm) | 1 360 x 845 x 142 |
| TV Állvány (SzéxMé mm) | 1 086 x 230 |
| TV tömege talp nélkül (kg) | 11,5 |
| TV tömege talppal (kg) | 11,6 |
| Csomag tömege (kg) | 15,8 |
| VESA (SzéxMa mm) | 300 x 200 |
| VONALKÓD | 8806096353172 |
| AI Sound | α7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix) |
| Clear Voice Pro | Igen (Automatikus hangerő) |
| LG Sound Sync | Igen |
| Sound Mode Share | Igen |
| Egyidejű hangkimenet | Igen |
| Bluetooth Surround Ready | Igen (kétirányú lejátszás) |
| Audio Teljesítmény | 20W |
| Audió Kodek | AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (Használati útmutató szerint) |
| Hangszórók Iránya | Lefelé szóló |
| Hangrendszer | 2.0 Csatorna |
| WOW Orchestra | Igen |
| Analóg TV vétel | Igen |
| Digitális TV vétel | DVB-T2/T (Földfelszíni), DVB-C (Kábel), DVB-S2/S (Műholdas) |
| HDMI Audio Return Channel | eARC (HDMI 2) |
| Bluetooth Támogatás | Igen (v 5.1) |
| Ethernet Bemenet | 1db |
| Simplink (HDMI CEC) | Igen |
| SPDIF (Optikai Digitális Hang Kimenet) | 1db |
| HDMI Bemenet | 3db (eARC, ALLM támogatással) |
| RF Bement (Antenna/Cable) | 2db |
| USB Bemenet | 1db (v 2.0) |
| Wi-Fi | Igen (Wi-Fi 5) |
| Apple Airplay2 kompatiblis |
Még nem írtak véleményt a termékhez. HASONLÓ TERMÉKEINK>
LG 55" 55UA73003LA 4K UHD AI...
Kijelző méret: 55 " • Képátló: 139,00 cm • Kijelző típus: LED • Kijelző fel...
177 317 Ft
LG OLED42C51LA 42 colos LG OLED...
4K képminőség, AI felskálázott kép-és hang az alpha 9 8. generációs AI proc...
402 513 Ft
LG 50" NanoCell 50NANO81A3A...
Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel...
328 532 Ft
LG 43UA73003LA 43 colos UHD...
Lélegzetelállító színek és részletek 4K HDR10 Pro-val4K képminőség, felskál...
128 778 Ft
LG OLED48C51LA 48 colos LG OLED...
4K képminőség, AI felskálázott kép-és hang az alpha 9 8. generációs AI proc...
435 368 Ft
LG OLED65C51LA 65 colos LG OLED...
4K képminőség, AI felskálázott kép-és hang az alpha 9 8. generációs AI proc...
722 642 Ft
|