Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel párosítva
4K képminőség, felskálázott kép-és hang az alpha 7 8. generációs 4K AI processzornak köszönhetően
AI Magic Remote távirányító dedikált új AI gombbal és "Drag&Drop" funkcióval
Élvezze a 4K Szuper Felskálázással megnövelt felbontást, fényerőt és tiszta képminőséget!
| Kijelző típusa | 4K UHD |
| Képfrissítés | Natív 60Hz |
| Wide Color Gamut | Nano Color |
| Processzor | α7 AI Processzor 4K Gen8 |
| HDR (High Dynamic Range) | HDR10 / HLG |
| Audio Teljesítmény | 20W |
| Hangrendszer | 2.0 Csatorna |
| TV mérete talp nélkül (SzéxMaxMé mm) | 1 454 x 838 x 57,7 |
| TV tömege talp nélkül (kg) | 21,6 |
| Kijelző típusa | 4K UHD |
| Kijelző Felbontása | 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) |
| Háttérvilágítás típusa | Direct |
| Képfrissítés | Natív 60Hz |
| Wide Color Gamut | Nano Color |
| Processzor | α7 AI Processzor 4K Gen8 |
| AI Felskálázás | 4K Szuper Felskálázás |
| Dynamic Tone Mapping | Igen |
| AI Fényerő Szabályozás | Igen |
| HDR (High Dynamic Range) | HDR10 / HLG |
| FILMMAKER MODE™ | Igen |
| Kép üzemmód | 10 mód |
| HGIG Mód | Igen |
| Játékoptimalizáló | Igen (Játékirányítópult) |
| ALLM (Auto Low Latency Mode) | Igen |
| VRR (Variable Refresh Rate) | Igen (60Hz-ig) |
| Nagy Kontraszt | Igen |
| Szürkeárnyalat | Igen |
| Fordított Színek | Igen |
| TV mérete talp nélkül (SzéxMaxMé mm) | 1 454 x 838 x 57,7 |
| TV mérete talppal (SzéxMaxMé mm) | 1 454 x 909 x 340 |
| Csomagolás mérete (SzéxMaxMé mm) | 1 600 x 970 x 228 |
| TV Állvány (SzéxMé mm) | 784 x 340 |
| TV tömege talp nélkül (kg) | 21,6 |
| TV tömege talppal (kg) | 23,0 |
| Csomag tömege (kg) | 30,7 |
| VESA (SzéxMa mm) | 300 x 300 |
| VONALKÓD | 8806096358443 |
| AI Sound | α7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix) |
| Clear Voice Pro | Igen (Automatikus hangerő) |
| LG Sound Sync | Igen |
| Sound Mode Share | Igen |
| Egyidejű hangkimenet | Igen |
| Bluetooth Surround Ready | Igen (kétirányú lejátszás) |
| Audio Teljesítmény | 20W |
| AI Akusztikus Hangolás | Igen |
| Audió Kodek | AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (Használati útmutató szerint) |
| Hangszórók Iránya | Lefelé szóló |
| Hangrendszer | 2.0 Csatorna |
| WOW Orchestra | Igen |
| Analóg TV vétel | Igen |
| Digitális TV vétel | DVB-T2/T (Földfelszíni), DVB-C (Kábel), DVB-S2/S (Műholdas) |
| HDMI Audio Return Channel | eARC (HDMI 2) |
| Bluetooth Támogatás | Igen (v 5.1) |
| Ethernet Bemenet | 1db |
| Simplink (HDMI CEC) | Igen |
| SPDIF (Optikai Digitális Hang Kimenet) | 1db |
| CI Foglalat | 1db (Kivéve UK, Írország) |
|
Még nem írtak véleményt a termékhez. HASONLÓ TERMÉKEINK>
LG 55" QNED evo 55QNED93A6A...
Termék típusa QNED 4K AI Smart evo MiniLED TelevízióKijelző típusa QNEDKépe...
447 916 Ft
LG 55NANO80A3B 55 colos NanoCell...
Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel...
181 114 Ft
LG 55" QNED evo 55QNED86A3A...
Termék típusa QNED 4K AI Smart evo MiniLED TelevízióKijelző típusa QNEDKépe...
356 946 Ft
LG 75NANO81A3A.AEU 75 colos...
Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel...
412 254 Ft
LG OLED77C51LA 77 colos LG OLED...
4K képminőség, AI felskálázott kép-és hang az alpha 9 8. generációs AI proc...
1 006 610 Ft
LG OLED77G51LW 4K AI Smart TV...
KÉP/KIJELZŐ Képfrissítés Natív 120Hz (VRR 165Hz) Kijelző típusa 4K OLED...
1 320 300 Ft
|