Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel párosítva
4K képminőség, felskálázott kép-és hang az alpha 7 8. generációs 4K AI processzornak köszönhetően
AI Magic Remote távirányító dedikált új AI gombbal és "Drag&Drop" funkcióval
Élvezze a 4K Szuper Felskálázással megnövelt felbontást, fényerőt és tiszta képminőséget!
| Kijelző típusa | 4K UHD |
| Képfrissítés | Natív 60Hz |
| Wide Color Gamut | Nano Color |
| Processzor | α7 AI Processzor 4K Gen8 |
| HDR (High Dynamic Range) | HDR10 / HLG |
| Audio Teljesítmény | 20W |
| Hangrendszer | 2.0 Csatorna |
| TV mérete talp nélkül (SzéxMaxMé mm) | 1 454 x 838 x 57,7 |
| TV tömege talp nélkül (kg) | 21,5 |
| Kijelző típusa | 4K UHD |
| Kijelző Felbontása | 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) |
| Háttérvilágítás típusa | Direct |
| Képfrissítés | Natív 60Hz |
| Wide Color Gamut | Nano Color |
| Processzor | α7 AI Processzor 4K Gen8 |
| AI Felskálázás | 4K Szuper Felskálázás |
| Dynamic Tone Mapping | Igen |
| AI Fényerő Szabályozás | Igen |
| HDR (High Dynamic Range) | HDR10 / HLG |
| FILMMAKER MODE™ | Igen |
| Kép üzemmód | 10 mód |
| HGIG Mód | Igen |
| Játékoptimalizáló | Igen (Játékirányítópult) |
| ALLM (Auto Low Latency Mode) | Igen |
| VRR (Variable Refresh Rate) | Igen (60Hz-ig) |
| Nagy Kontraszt | Igen |
| Szürkeárnyalat | Igen |
| Fordított Színek | Igen |
| TV mérete talp nélkül (SzéxMaxMé mm) | 1 454 x 838 x 57,7 |
| TV mérete talppal (SzéxMaxMé mm) | 1 454 x 903 x 269 |
| Csomagolás mérete (SzéxMaxMé mm) | 1 600 x 970 x 172 |
| TV Állvány (SzéxMé mm) | 1 156 x 269 |
| TV tömege talp nélkül (kg) | 21,5 |
| TV tömege talppal (kg) | 21,7 |
| Csomag tömege (kg) | 27,7 |
| VESA (SzéxMa mm) | 300 x 300 |
| VONALKÓD | 8806096362273 |
| AI Sound | α7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix) |
| Clear Voice Pro | Igen (Automatikus hangerő) |
| LG Sound Sync | Igen |
| Sound Mode Share | Igen |
| Egyidejű hangkimenet | Igen |
| Bluetooth Surround Ready | Igen (kétirányú lejátszás) |
| Audio Teljesítmény | 20W |
| AI Akusztikus Hangolás | Igen |
| Audió Kodek | AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (Használati útmutató szerint) |
| Hangszórók Iránya | Lefelé szóló |
| Hangrendszer | 2.0 Csatorna |
| WOW Orchestra | Igen |
| Analóg TV vétel | Igen |
| Digitális TV vétel | DVB-T2/T (Földfelszíni), DVB-C (Kábel), DVB-S2/S (Műholdas) |
| HDMI Audio Return Channel | eARC (HDMI 2) |
| Bluetooth Támogatás | Igen (v 5.1) |
| Ethernet Bemenet | 1db |
| Simplink (HDMI CEC) | Igen |
| SPDIF (Optikai Digitális Hang Kimenet) | 1db |
| CI Foglalat | 1db (Kivéve UK, Írország) |
|
Még nem írtak véleményt a termékhez. HASONLÓ TERMÉKEINK>
LG 43LR60006LA 43 hüvelykes...
Természetes és élénk színek a HD kijelzőnGazdag, élethű kép az alpha 5 AI...
113 919 Ft
LG 43NANO80A3B 43 colos NanoCell...
Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel...
142 481 Ft
LG 55" QNED evo 55QNED86A3A...
Termék típusa QNED 4K AI Smart evo MiniLED TelevízióKijelző típusa QNEDKépe...
356 946 Ft
LG 65QNED86A3A QNED AI 4K Smart TV
Kijelző típusa 4K QNED MiniLED Kijelző Felbontása 4K Ultra HD (3,840 x 2,160)...
467 563 Ft
LG 55NANO81A3A 55 colos NanoCell...
Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel...
192 671 Ft
LG 55" QNED evo 55QNED93A6A...
Termék típusa QNED 4K AI Smart evo MiniLED TelevízióKijelző típusa QNEDKépe...
447 916 Ft
|