| Kijelző típusa | 4K UHD |
| Képfrissítés | Natív 60Hz |
| Processzor | α7 AI Processzor 4K Gen8 |
| HDR (High Dynamic Range) | HDR10 / HLG |
| Audio Teljesítmény | 20W |
| Hangrendszer | 2.0 Csatorna |
| TV mérete talp nélkül (SzéxMaxMé mm) | 1 111 x 641 x 58,9 |
| TV tömege talp nélkül (kg) | 8,9 |
| Kijelző típusa | 4K UHD |
| Kijelző Felbontása | 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) |
| Háttérvilágítás típusa | Direct |
| Képfrissítés | Natív 60Hz |
| Processzor | α7 AI Processzor 4K Gen8 |
| AI Felskálázás | 4K Szuper Felskálázás |
| Dynamic Tone Mapping | Igen |
| HDR (High Dynamic Range) | HDR10 / HLG |
| FILMMAKER MODE™ | Igen |
| Kép üzemmód | 10 mód |
| HGIG Mód | Igen |
| Játékoptimalizáló | Igen (Játékirányítópult) |
| ALLM (Auto Low Latency Mode) | Igen |
| VRR (Variable Refresh Rate) | Igen (60Hz-ig) |
| Nagy Kontraszt | Igen |
| Szürkeárnyalat | Igen |
| Fordított Színek | Igen |
| TV mérete talp nélkül (SzéxMaxMé mm) | 1 111 x 641 x 58,9 |
| TV mérete talppal (SzéxMaxMé mm) | 1 111 x 708 x 292 |
| Csomagolás mérete (SzéxMaxMé mm) | 1 250 x 760 x 128 |
| TV Állvány (SzéxMé mm) | 1 107 x 292 |
| TV tömege talp nélkül (kg) | 8,9 |
| TV tömege talppal (kg) | 9,1 |
| Csomag tömege (kg) | 12,2 |
| VESA (SzéxMa mm) | 300 x 300 |
| VONALKÓD | 8806096340165 |
| AI Sound | α7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix) |
| Clear Voice Pro | Igen (Automatikus hangerő) |
| LG Sound Sync | Igen |
| Sound Mode Share | Igen |
| Egyidejű hangkimenet | Igen |
| Bluetooth Surround Ready | Igen (kétirányú lejátszás) |
| Audio Teljesítmény | 20W |
| Audió Kodek | AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (Használati útmutató szerint) |
| Hangszórók Iránya | Lefelé szóló |
| Hangrendszer | 2.0 Csatorna |
| WOW Orchestra | Igen |
| Analóg TV vétel | Igen |
| Digitális TV vétel | DVB-T2/T (Földfelszíni), DVB-C (Kábel), DVB-S2/S (Műholdas) |
| HDMI Audio Return Channel | eARC (HDMI 2) |
| Bluetooth Támogatás | Igen (v 5.1) |
| Ethernet Bemenet | 1db |
| Simplink (HDMI CEC) | Igen |
| SPDIF (Optikai Digitális Hang Kimenet) | 1db |
| CI Foglalat | 1db (Kivéve UK, Írország) |
| HDMI Bemenet | 3db (eARC, ALLM támogatással) |
| RF Bement (Antenna/Cable) | 2db |
| USB Bemenet | 2db (v 2.0) |
| Wi-Fi | Igen (Wi-Fi 5) |
|
Még nem írtak véleményt a termékhez. HASONLÓ TERMÉKEINK>
LG 75QNED80A3A 75 colos QNED...
Hihetetlenül gazdag színpaletta az újgenerációs dinamikus QNED színekkel...
395 744 Ft
LG 65QNED70A6A.AEU 65 colos...
Hihetetlenül gazdag színpaletta az újgenerációs dinamikus QNED színekkel
4K...
298 831 Ft
LG OLED83C51LA OLED AI C5 4K...
KÉP/KIJELZŐ Kijelző típusa 4K OLED Kijelző Felbontása 4K Ultra HD (3,840...
1 320 300 Ft
LG 43LR60006LA 43 hüvelykes...
Természetes és élénk színek a HD kijelzőnGazdag, élethű kép az alpha 5 AI...
113 919 Ft
LG OLED42C51LA 42 colos LG OLED...
4K képminőség, AI felskálázott kép-és hang az alpha 9 8. generációs AI proc...
402 513 Ft
LG OLED65G51LW 4K AI Smart TV...
KÉP/KIJELZŐ Képfrissítés Natív 120Hz (VRR 165Hz) Kijelző típusa 4K OLED Kijelző...
940 574 Ft
|