Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel párosítva
4K képminőség, felskálázott kép-és hang az alpha 7 8. generációs 4K AI processzornak köszönhetően
AI Magic Remote távirányító dedikált új AI gombbal és "Drag&Drop" funkcióval
Élvezze a 4K Szuper Felskálázással megnövelt felbontást, fényerőt és tiszta képminőséget!
Nagy felbontás ultranagy TV képernyőn
| Kijelző típusa | 4K UHD |
| Képfrissítés | Natív 60Hz |
| Wide Color Gamut | Nano Color |
| Processzor | α7 AI Processzor 4K Gen8 |
| HDR (High Dynamic Range) | HDR10 / HLG |
| Audio Teljesítmény | 20W |
| Hangrendszer | 2.0 Csatorna |
| TV mérete talp nélkül (SzéxMaxMé mm) | 1 927 x 1 104 x 59,9 |
| TV tömege talp nélkül (kg) | 45,2 |
| Kijelző típusa | 4K UHD |
| Kijelző Felbontása | 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) |
| Háttérvilágítás típusa | Direct |
| Képfrissítés | Natív 60Hz |
| Wide Color Gamut | Nano Color |
| Processzor | α7 AI Processzor 4K Gen8 |
| AI Felskálázás | 4K Szuper Felskálázás |
| Dynamic Tone Mapping | Igen |
| AI Fényerő Szabályozás | Igen |
| HDR (High Dynamic Range) | HDR10 / HLG |
| FILMMAKER MODE™ | Igen |
| Kép üzemmód | 10 mód |
| HGIG Mód | Igen |
| Játékoptimalizáló | Igen (Játékirányítópult) |
| ALLM (Auto Low Latency Mode) | Igen |
| VRR (Variable Refresh Rate) | Igen (60Hz-ig) |
| Nagy Kontraszt | Igen |
| Szürkeárnyalat | Igen |
| Fordított Színek | Igen |
| TV mérete talp nélkül (SzéxMaxMé mm) | 1 927 x 1 104 x 59,9 |
| TV mérete talppal (SzéxMaxMé mm) | 1 927 x 1 178 x 425 |
| Csomagolás mérete (SzéxMaxMé mm) | 2 116 x 1 217 x 285 |
| TV Állvány (SzéxMé mm) | 1 196 x 425 |
| TV tömege talp nélkül (kg) | 45,2 |
| TV tömege talppal (kg) | 48,9 |
| Csomag tömege (kg) | 62,4 |
| VESA (SzéxMa mm) | 600 x 400 |
| VONALKÓD | 8806096360552 |
| AI Sound | α7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix) |
| Clear Voice Pro | Igen (Automatikus hangerő) |
| LG Sound Sync | Igen |
|
Még nem írtak véleményt a termékhez. HASONLÓ TERMÉKEINK>
LG 55QNED70A6A.AEU 55 colos...
Hihetetlenül gazdag színpaletta az újgenerációs dinamikus QNED színekkel
4K...
214 134 Ft
LG 98UT91006LA 98 colos UHD...
Maximális elmerülés egy ultranagy kijelzőről Teljesen optimalizált kép és...
1 304 270 Ft
LG 55" 55UA73003LA 4K UHD AI...
Kijelző méret: 55 " • Képátló: 139,00 cm • Kijelző típus: LED • Kijelző fel...
177 317 Ft
LG 55UA75003LA 55 colos UHD...
Lélegzetelállító színek és részletek 4K HDR10 Pro-val 4K képminőség, felská...
177 317 Ft
LG 86NANO81A3A 86 colos NanoCell...
Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel...
544 169 Ft
LG 75QNED80A3A 75 colos QNED...
Hihetetlenül gazdag színpaletta az újgenerációs dinamikus QNED színekkel...
395 744 Ft
|