Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel párosítva
4K képminőség, felskálázott kép-és hang az alpha 7 8. generációs 4K AI processzornak köszönhetően
AI Magic Remote távirányító dedikált új AI gombbal és "Drag&Drop" funkcióval
Élvezze a 4K Szuper Felskálázással megnövelt felbontást, fényerőt és tiszta képminőséget!
| Kijelző típusa | 4K UHD |
| Képfrissítés | Natív 60Hz |
| Wide Color Gamut | Nano Color |
| Processzor | α7 AI Processzor 4K Gen8 |
| HDR (High Dynamic Range) | HDR10 / HLG |
| Audio Teljesítmény | 20W |
| Hangrendszer | 2.0 Csatorna |
| TV mérete talp nélkül (SzéxMaxMé mm) | 1 235 x 715 x 57,5 |
| TV tömege talp nélkül (kg) | 14 |
| Kijelző típusa | 4K UHD |
| Kijelző Felbontása | 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) |
| Háttérvilágítás típusa | Direct |
| Képfrissítés | Natív 60Hz |
| Wide Color Gamut | Nano Color |
| Processzor | α7 AI Processzor 4K Gen8 |
| AI Felskálázás | 4K Szuper Felskálázás |
| Dynamic Tone Mapping | Igen |
| AI Fényerő Szabályozás | Igen |
| HDR (High Dynamic Range) | HDR10 / HLG |
| FILMMAKER MODE™ | Igen |
| Kép üzemmód | 10 mód |
| HGIG Mód | Igen |
| Játékoptimalizáló | Igen (Játékirányítópult) |
| ALLM (Auto Low Latency Mode) | Igen |
| VRR (Variable Refresh Rate) | Igen (60Hz-ig) |
| Nagy Kontraszt | Igen |
| Szürkeárnyalat | Igen |
| Fordított Színek | Igen |
| TV mérete talp nélkül (SzéxMaxMé mm) | 1 235 x 715 x 57,5 |
| TV mérete talppal (SzéxMaxMé mm) | 1 235 x 780 x 230 |
| Csomagolás mérete (SzéxMaxMé mm) | 1 360 x 810 x 162 |
| TV Állvány (SzéxMé mm) | 948 x 230 |
| TV tömege talp nélkül (kg) | 14 |
| TV tömege talppal (kg) | 14,1 |
| Csomag tömege (kg) | 18,9 |
| VESA (SzéxMa mm) | 300 x 300 |
| VONALKÓD | 8806096362211 |
| AI Sound | α7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix) |
| Clear Voice Pro | Igen (Automatikus hangerő) |
| LG Sound Sync | Igen |
| Sound Mode Share | Igen |
| Egyidejű hangkimenet | Igen |
| Bluetooth Surround Ready | Igen (kétirányú lejátszás) |
| Audio Teljesítmény | 20W |
| AI Akusztikus Hangolás | Igen |
| Audió Kodek | AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (Használati útmutató szerint) |
| Hangszórók Iránya | Lefelé szóló |
| Hangrendszer | 2.0 Csatorna |
| WOW Orchestra | Igen |
| Analóg TV vétel | Igen |
| Digitális TV vétel | DVB-T2/T (Földfelszíni), DVB-C (Kábel), DVB-S2/S (Műholdas) |
| HDMI Audio Return Channel | eARC (HDMI 2) |
| Bluetooth Támogatás | Igen (v 5.1) |
| Ethernet Bemenet | 1db |
| Simplink (HDMI CEC) | Igen |
| SPDIF (Optikai Digitális Hang Kimenet) | 1db |
| CI Foglalat | 1db (Kivéve UK, Írország) |
|
Még nem írtak véleményt a termékhez. HASONLÓ TERMÉKEINK>
LG 65NANO81A3A 65 colos NanoCell...
Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel...
265 150 Ft
LG 65QNED70A6A.AEU 65 colos...
Hihetetlenül gazdag színpaletta az újgenerációs dinamikus QNED színekkel
4K...
298 831 Ft
LG 65NANO80A3B 65 colos NanoCell...
Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel...
260 527 Ft
LG 75NANO80A3B 75 colos NanoCell...
Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel...
379 234 Ft
LG OLED83C51LA OLED AI C5 4K...
KÉP/KIJELZŐ Kijelző típusa 4K OLED Kijelző Felbontása 4K Ultra HD (3,840...
1 320 300 Ft
LG 65" 65UA73003LA 4K UHD AI...
KijelzőKijelző méret 65 "Képátló 164,00 cmKijelző típus LEDKijelző felbontás...
242 697 Ft
|