4K képminőség, AI felskálázott kép-és hang az alpha 9 8. generációs AI processzornak köszönhetően
Valódi fekete szín által biztosított lenyűgöző kontraszt, mélység és részletesség
100% Színhűség az élethű színekért, 100% Színtérfogat a gazdag színmegjelenítésért
Világosabb képmegjelenítés a hagyományos OLED TV-kez képest a Brightness Booster technológiának köszönhetően
AI Magic Remote távirányító dedikált új AI gombbal és "Drag&Drop" funkcióval
| Kijelző típusa | 4K OLED |
| Képfrissítés | Natív 120Hz (VRR 144Hz) |
| Wide Color Gamut | OLED Color |
| Processzor | α9 AI Processzor 4K Gen8 |
| HDR (High Dynamic Range) | Dolby Vision / HDR10 / HLG |
| G-Sync Kompatibilis (Nvidia) | Igen |
| FreeSync Kompatibilis (AMD) | Igen |
| Audio Teljesítmény | 20W |
| Hangrendszer | 2.0 Csatorna |
| Dolby Atmos | Igen |
| TV mérete talp nélkül (SzéxMaxMé mm) | 932 x 540 x 41,1 |
| TV tömege talp nélkül (kg) | 9,8 |
| Kijelző típusa | 4K OLED |
| Kijelző Felbontása | 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) |
| Képfrissítés | Natív 120Hz (VRR 144Hz) |
| Wide Color Gamut | OLED Color |
| Processzor | α9 AI Processzor 4K Gen8 |
| AI Felskálázás | α9 AI Szuper Felskálázás 4K |
| Dynamic Tone Mapping | Igen (OLED Dynamic Tone Mapping Pro) |
| AI Műfaj Választás | Igen (SDR/HDR) |
| AI Fényerő Szabályozás | Igen |
| HDR (High Dynamic Range) | Dolby Vision / HDR10 / HLG |
| FILMMAKER MODE™ | Igen |
| Dimming Technológia | Pixel Dimming |
| Mozgásmegjelenítés | OLED Motion |
| Kép üzemmód | 10 mód |
| HFR (High Frame Rate) | 4K 120 fps (HDMI, RF, USB) |
| AI Picture Pro | Igen |
| QMS (Quick Media Switching) | Igen |
| G-Sync Kompatibilis (Nvidia) | Igen |
| FreeSync Kompatibilis (AMD) | Igen |
| HGIG Mód | Igen |
| Játékoptimalizáló | Igen (Játékirányítópult) |
| ALLM (Auto Low Latency Mode) | Igen |
| VRR (Variable Refresh Rate) | Igen (akár 144Hz) |
| Dolby Vision játék (4K 120Hz) | Igen |
| Válaszidő | Kevesebb mint 0.1ms |
| Nagy Kontraszt | Igen |
| Szürkeárnyalat | Igen |
| Fordított Színek | Igen |
|
Még nem írtak véleményt a termékhez. HASONLÓ TERMÉKEINK>
LG 55UA75003LA 55 colos UHD...
Lélegzetelállító színek és részletek 4K HDR10 Pro-val 4K képminőség, felská...
177 317 Ft
LG 65QNED80A3A 65 colos QNED...
Hihetetlenül gazdag színpaletta az újgenerációs dinamikus QNED színekkel...
304 939 Ft
LG 32LQ630B6LA.AEU HD 32'' LQ63...
HD Ready felbontás
[5.generációs α5 AI processzor] az élvezetesebb látvány...
91 135 Ft
LG OLED77G51LW 4K AI Smart TV...
KÉP/KIJELZŐ Képfrissítés Natív 120Hz (VRR 165Hz) Kijelző típusa 4K OLED...
1 320 300 Ft
LG 55" QNED evo 55QNED93A6A...
Termék típusa QNED 4K AI Smart evo MiniLED TelevízióKijelző típusa QNEDKépe...
447 916 Ft
LG OLED55G51LW 4K AI Smart TV...
KÉP/KIJELZŐ Képfrissítés Natív 120Hz (VRR 165Hz) Kijelző típusa 4K OLED Kijelző...
758 964 Ft
|