Hihetetlenül gazdag színpaletta az újgenerációs dinamikus QNED színekkel
4K képminőség, felskálázott kép-és hang az alpha 7 8. generációs 4K AI processzornak köszönhetően
AI Magic Remote távirányító dedikált új AI gombbal és "Drag&Drop" funkcióval
| Kijelző típusa | 4K QNED |
| Képfrissítés | Natív 60Hz |
| Wide Color Gamut | Dynamic QNED Color |
| Processzor | α7 AI Processzor 4K Gen8 |
| HDR (High Dynamic Range) | HDR10 / HLG |
| Audio Teljesítmény | 20W |
| Hangrendszer | 2.0 Csatorna |
| TV mérete talp nélkül (SzéxMaxMé mm) | 1 236 x 716 x 29,7 |
| TV tömege talp nélkül (kg) | 14,9 |
| Kijelző típusa | 4K QNED |
| Kijelző Felbontása | 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) |
| Háttérvilágítás típusa | Edge |
| Képfrissítés | Natív 60Hz |
| Wide Color Gamut | Dynamic QNED Color |
| Processzor | α7 AI Processzor 4K Gen8 |
| AI Felskálázás | 4K Szuper Felskálázás |
| Dynamic Tone Mapping | Igen |
| AI Fényerő Szabályozás | Igen |
| HDR (High Dynamic Range) | HDR10 / HLG |
| FILMMAKER MODE™ | Igen |
| Dimming Technológia | Local Dimming |
| Kép üzemmód | 10 mód |
| HGIG Mód | Igen |
| Játékoptimalizáló | Igen (Játékirányítópult) |
| ALLM (Auto Low Latency Mode) | Igen |
| VRR (Variable Refresh Rate) | Igen (60Hz-ig) |
| Nagy Kontraszt | Igen |
| Szürkeárnyalat | Igen |
| Fordított Színek | Igen |
| TV mérete talp nélkül (SzéxMaxMé mm) | 1 236 x 716 x 29,7 |
| TV mérete talppal (SzéxMaxMé mm) | 1 236 x 783 x 257 |
| Csomagolás mérete (SzéxMaxMé mm) | 1 360 x 810 x 152 |
| TV Állvány (SzéxMé mm) | 1 074 x 257 |
| TV tömege talp nélkül (kg) | 14,9 |
| TV tömege talppal (kg) | 15,3 |
| Csomag tömege (kg) | 19,6 |
| VESA (SzéxMa mm) | 300 x 300 |
| VONALKÓD | 8806096397473 |
| AI Sound | α7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix) |
| Clear Voice Pro | Igen (Automatikus hangerő) |
| LG Sound Sync | Igen |
| Sound Mode Share | Igen |
| Egyidejű hangkimenet | Igen |
| Bluetooth Surround Ready | Igen (kétirányú lejátszás) |
| Audio Teljesítmény | 20W |
| AI Akusztikus Hangolás | Igen |
| Audió Kodek | AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (Használati útmutató szerint) |
| Hangszórók Iránya | Lefelé szóló |
| Hangrendszer | 2.0 Csatorna |
| WOW Orchestra | Igen |
| Analóg TV vétel | Igen |
| Digitális TV vétel | DVB-T2/T (Földfelszíni), DVB-C (Kábel), DVB-S2/S (Műholdas) |
| HDMI Audio Return Channel | eARC (HDMI 2) |
| Bluetooth Támogatás | Igen (v 5.1) |
| Ethernet Bemenet | 1db |
| Simplink (HDMI CEC) | Igen |
| SPDIF (Optikai Digitális Hang Kimenet) | 1db |
|
Még nem írtak véleményt a termékhez. HASONLÓ TERMÉKEINK>
LG OLED48C51LA 48 colos LG OLED...
4K képminőség, AI felskálázott kép-és hang az alpha 9 8. generációs AI proc...
435 368 Ft
LG 55NANO81A3A 55 colos NanoCell...
Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel...
192 671 Ft
LG OLED65C51LA 65 colos LG OLED...
4K képminőség, AI felskálázott kép-és hang az alpha 9 8. generációs AI proc...
722 642 Ft
LG 50UA73003LA 50 colos UHD...
Lélegzetelállító színek és részletek 4K HDR10 Pro-val4K képminőség, felskál...
173 850 Ft
LG 55" QNED evo 55QNED93A6A...
Termék típusa QNED 4K AI Smart evo MiniLED TelevízióKijelző típusa QNEDKépe...
447 916 Ft
LG 55QNED70A6A.AEU 55 colos...
Hihetetlenül gazdag színpaletta az újgenerációs dinamikus QNED színekkel
4K...
214 134 Ft
|