4K képminőség, AI felskálázott kép-és hang az alpha 9 8. generációs AI processzornak köszönhetően
Valódi fekete szín által biztosított lenyűgöző kontraszt, mélység és részletesség
100% Színhűség az élethű színekért, 100% Színtérfogat a gazdag színmegjelenítésért
Világosabb képmegjelenítés a hagyományos OLED TV-kez képest a Brightness Booster technológiának köszönhetően
AI Magic Remote távirányító dedikált új AI gombbal és "Drag&Drop" funkcióval
| Kijelző típusa | 4K OLED |
| Képfrissítés | Natív 120Hz (VRR 144Hz) |
| Wide Color Gamut | OLED Color |
| Processzor | α9 AI Processzor 4K Gen8 |
| HDR (High Dynamic Range) | Dolby Vision / HDR10 / HLG |
| G-Sync Kompatibilis (Nvidia) | Igen |
| FreeSync Kompatibilis (AMD) | Igen |
| Audio Teljesítmény | 40W |
| Hangrendszer | 2.2 Csatorna |
| Dolby Atmos | Igen |
| TV mérete talp nélkül (SzéxMaxMé mm) | 1 071 x 618 x 46,9 |
| TV tömege talp nélkül (kg) | 14,9 |
| Kijelző típusa | 4K OLED |
| Kijelző Felbontása | 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) |
| Képfrissítés | Natív 120Hz (VRR 144Hz) |
| Wide Color Gamut | OLED Color |
| Processzor | α9 AI Processzor 4K Gen8 |
| AI Felskálázás | α9 AI Szuper Felskálázás 4K |
| Dynamic Tone Mapping | Igen (OLED Dynamic Tone Mapping Pro) |
| AI Műfaj Választás | Igen (SDR/HDR) |
| AI Fényerő Szabályozás | Igen |
| HDR (High Dynamic Range) | Dolby Vision / HDR10 / HLG |
| FILMMAKER MODE™ | Igen |
| Dimming Technológia | Pixel Dimming |
| Mozgásmegjelenítés | OLED Motion |
| Kép üzemmód | 10 mód |
| HFR (High Frame Rate) | 4K 120 fps (HDMI, RF, USB) |
| AI Picture Pro | Igen |
| QMS (Quick Media Switching) | Igen |
| G-Sync Kompatibilis (Nvidia) | Igen |
| FreeSync Kompatibilis (AMD) | Igen |
| HGIG Mód | Igen |
| Játékoptimalizáló | Igen (Játékirányítópult) |
| ALLM (Auto Low Latency Mode) | Igen |
| VRR (Variable Refresh Rate) | Igen (akár 144Hz) |
| Dolby Vision játék (4K 120Hz) | Igen |
| Válaszidő | Kevesebb mint 0.1ms |
| Nagy Kontraszt | Igen |
| Szürkeárnyalat | Igen |
| Fordított Színek | Igen |
|
Még nem írtak véleményt a termékhez. HASONLÓ TERMÉKEINK>
LG 55QNED70A6A.AEU 55 colos...
Hihetetlenül gazdag színpaletta az újgenerációs dinamikus QNED színekkel
4K...
214 134 Ft
LG 55NANO80A3B 55 colos NanoCell...
Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel...
181 114 Ft
LG 65QNED80A3A 65 colos QNED...
Hihetetlenül gazdag színpaletta az újgenerációs dinamikus QNED színekkel...
304 939 Ft
LG 65NANO80A3B 65 colos NanoCell...
Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel...
260 527 Ft
LG 43NANO80A3B 43 colos NanoCell...
Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel...
142 481 Ft
LG 75QNED80A3A 75 colos QNED...
Hihetetlenül gazdag színpaletta az újgenerációs dinamikus QNED színekkel...
395 744 Ft
|