4K képminőség, AI felskálázott kép-és hang az alpha 9 8. generációs AI processzornak köszönhetően
Valódi fekete szín által biztosított lenyűgöző kontraszt, mélység és részletesség
100% Színhűség az élethű színekért, 100% Színtérfogat a gazdag színmegjelenítésért
Világosabb képmegjelenítés a hagyományos OLED TV-kez képest a Brightness Booster technológiának köszönhetően
AI Magic Remote távirányító dedikált új AI gombbal és "Drag&Drop" funkcióval
| Kijelző típusa | 4K OLED |
| Képfrissítés | Natív 120Hz (VRR 144Hz) |
| Wide Color Gamut | OLED Color |
| Processzor | α9 AI Processzor 4K Gen8 |
| HDR (High Dynamic Range) | Dolby Vision / HDR10 / HLG |
| G-Sync Kompatibilis (Nvidia) | Igen |
| FreeSync Kompatibilis (AMD) | Igen |
| Audio Teljesítmény | 40W |
| Hangrendszer | 2.2 Csatorna |
| Dolby Atmos | Igen |
| TV mérete talp nélkül (SzéxMaxMé mm) | 1 222 x 703 x 45,1 |
| TV tömege talp nélkül (kg) | 14,1 |
| Kijelző típusa | 4K OLED |
| Kijelző Felbontása | 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) |
| Képfrissítés | Natív 120Hz (VRR 144Hz) |
| Wide Color Gamut | OLED Color |
| Processzor | α9 AI Processzor 4K Gen8 |
| AI Felskálázás | α9 AI Szuper Felskálázás 4K |
| Dynamic Tone Mapping | Igen (OLED Dynamic Tone Mapping Pro) |
| AI Műfaj Választás | Igen (SDR/HDR) |
| AI Fényerő Szabályozás | Igen |
| HDR (High Dynamic Range) | Dolby Vision / HDR10 / HLG |
| FILMMAKER MODE™ | Igen |
| Dimming Technológia | Pixel Dimming |
| Mozgásmegjelenítés | OLED Motion |
| Kép üzemmód | 10 mód |
| HFR (High Frame Rate) | 4K 120 fps (HDMI, RF, USB) |
| AI Picture Pro | Igen |
| QMS (Quick Media Switching) | Igen |
| G-Sync Kompatibilis (Nvidia) | Igen |
| FreeSync Kompatibilis (AMD) | Igen |
| HGIG Mód | Igen |
| Játékoptimalizáló | Igen (Játékirányítópult) |
| ALLM (Auto Low Latency Mode) | Igen |
| VRR (Variable Refresh Rate) | Igen (akár 144Hz) |
| Dolby Vision játék (4K 120Hz) | Igen |
| Válaszidő | Kevesebb mint 0.1ms |
| Nagy Kontraszt | Igen |
| Szürkeárnyalat | Igen |
| Fordított Színek | Igen |
|
Még nem írtak véleményt a termékhez. HASONLÓ TERMÉKEINK>
LG 43NANO80A3B 43 colos NanoCell...
Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel...
142 481 Ft
LG 75NANO80A3B 75 colos NanoCell...
Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel...
379 234 Ft
LG 43QNED80A3A 43 colos QNED...
Hihetetlenül gazdag színpaletta az újgenerációs dinamikus QNED színekkel4K...
176 161 Ft
LG 65QNED70A6A.AEU 65 colos...
Hihetetlenül gazdag színpaletta az újgenerációs dinamikus QNED színekkel
4K...
298 831 Ft
LG OLED55C51LA 55 colos LG OLED...
4K képminőség, AI felskálázott kép-és hang az alpha 9 8. generációs AI proc...
507 022 Ft
LG 55QNED80A3A 55 colos QNED...
Hihetetlenül gazdag színpaletta az újgenerációs dinamikus QNED színekkel...
239 890 Ft
|