Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel párosítva
4K képminőség, felskálázott kép-és hang az alpha 7 8. generációs 4K AI processzornak köszönhetően
AI Magic Remote távirányító dedikált új AI gombbal és "Drag&Drop" funkcióval
Élvezze a 4K Szuper Felskálázással megnövelt felbontást, fényerőt és tiszta képminőséget!
Nagy felbontás ultranagy TV képernyőn
| Kijelző típusa | 4K UHD |
| Képfrissítés | Natív 60Hz |
| Wide Color Gamut | Nano Color |
| Processzor | α7 AI Processzor 4K Gen8 |
| HDR (High Dynamic Range) | HDR10 / HLG |
| Audio Teljesítmény | 20W |
| Hangrendszer | 2.0 Csatorna |
| TV mérete talp nélkül (SzéxMaxMé mm) | 1 678 x 964 x 59,9 |
| TV tömege talp nélkül (kg) | 31,4 |
| Kijelző típusa | 4K UHD |
| Kijelző Felbontása | 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) |
| Háttérvilágítás típusa | Direct |
| Képfrissítés | Natív 60Hz |
| Wide Color Gamut | Nano Color |
| Processzor | α7 AI Processzor 4K Gen8 |
| AI Felskálázás | 4K Szuper Felskálázás |
| Dynamic Tone Mapping | Igen |
| AI Fényerő Szabályozás | Igen |
| HDR (High Dynamic Range) | HDR10 / HLG |
| FILMMAKER MODE™ | Igen |
| Kép üzemmód | 10 mód |
| HGIG Mód | Igen |
| Játékoptimalizáló | Igen (Játékirányítópult) |
| ALLM (Auto Low Latency Mode) | Igen |
| VRR (Variable Refresh Rate) | Igen (60Hz-ig) |
| Nagy Kontraszt | Igen |
| Szürkeárnyalat | Igen |
| Fordított Színek | Igen |
| TV mérete talp nélkül (SzéxMaxMé mm) | 1 678 x 964 x 59,9 |
| TV mérete talppal (SzéxMaxMé mm) | 1 678 x 1 027 x 361 |
| Csomagolás mérete (SzéxMaxMé mm) | 1 820 x 1 150 x 200 |
| TV Állvány (SzéxMé mm) | 1 344 x 361 |
| TV tömege talp nélkül (kg) | 31,4 |
| TV tömege talppal (kg) | 31,8 |
| Csomag tömege (kg) | 40,7 |
| VESA (SzéxMa mm) | 400 x 400 |
| VONALKÓD | 8806096357057 |
| AI Sound | α7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix) |
| Clear Voice Pro | Igen (Automatikus hangerő) |
| LG Sound Sync | Igen |
| Sound Mode Share | Igen |
| Egyidejű hangkimenet | Igen |
| Bluetooth Surround Ready | Igen (kétirányú lejátszás) |
| Audio Teljesítmény | 20W |
| AI Akusztikus Hangolás | Igen |
| Audió Kodek | AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (Használati útmutató szerint) |
| Hangszórók Iránya | Lefelé szóló |
| Hangrendszer | 2.0 Csatorna |
| WOW Orchestra | Igen |
| Analóg TV vétel | Igen |
| Digitális TV vétel | DVB-T2/T (Földfelszíni), DVB-C (Kábel), DVB-S2/S (Műholdas) |
| HDMI Audio Return Channel | eARC (HDMI 2) |
| Bluetooth Támogatás | Igen (v 5.1) |
| Ethernet Bemenet | 1db |
| Simplink (HDMI CEC) | Igen |
| SPDIF (Optikai Digitális Hang Kimenet) | 1db |
| CI Foglalat | 1db (Kivéve UK, Írország) |
|
Még nem írtak véleményt a termékhez. HASONLÓ TERMÉKEINK>
LG 55NANO80A3B 55 colos NanoCell...
Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel...
181 114 Ft
LG 65NANO81A3A 65 colos NanoCell...
Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel...
265 150 Ft
LG 75NANO81A3A.AEU 75 colos...
Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel...
412 254 Ft
LG 55QNED80A3A 55 colos QNED...
Hihetetlenül gazdag színpaletta az újgenerációs dinamikus QNED színekkel...
239 890 Ft
LG 43UA73003LA 43 colos UHD...
Lélegzetelállító színek és részletek 4K HDR10 Pro-val4K képminőség, felskál...
128 778 Ft
LG 43" NanoCell 43NANO81A3A...
Termék típusa NanoCell 4K AI Smart TelevízióKijelző típusa NanoCellKépernyőátló...
262 492 Ft
|