4K képminőség, AI felskálázott kép-és hang az alpha 9 8. generációs AI processzornak köszönhetően
Valódi fekete szín által biztosított lenyűgöző kontraszt, mélység és részletesség
100% Színhűség az élethű színekért, 100% Színtérfogat a gazdag színmegjelenítésért
Világosabb képmegjelenítés a hagyományos OLED TV-kez képest a Brightness Booster technológiának köszönhetően
AI Magic Remote távirányító dedikált új AI gombbal és "Drag&Drop" funkcióval
| Kijelző típusa | 4K OLED |
| Képfrissítés | Natív 120Hz (VRR 144Hz) |
| Wide Color Gamut | OLED Color |
| Processzor | α9 AI Processzor 4K Gen8 |
| HDR (High Dynamic Range) | Dolby Vision / HDR10 / HLG |
| G-Sync Kompatibilis (Nvidia) | Igen |
| FreeSync Kompatibilis (AMD) | Igen |
| Audio Teljesítmény | 40W |
| Hangrendszer | 2.2 Csatorna |
| Dolby Atmos | Igen |
| TV mérete talp nélkül (SzéxMaxMé mm) | 1 711 x 982 x 47,1 |
| TV tömege talp nélkül (kg) | 23,5 |
| Kijelző típusa | 4K OLED |
| Kijelző Felbontása | 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) |
| Képfrissítés | Natív 120Hz (VRR 144Hz) |
| Wide Color Gamut | OLED Color |
| Processzor | α9 AI Processzor 4K Gen8 |
| AI Felskálázás | α9 AI Szuper Felskálázás 4K |
| Dynamic Tone Mapping | Igen (OLED Dynamic Tone Mapping Pro) |
| AI Műfaj Választás | Igen (SDR/HDR) |
| AI Fényerő Szabályozás | Igen |
| HDR (High Dynamic Range) | Dolby Vision / HDR10 / HLG |
| FILMMAKER MODE™ | Igen |
| Dimming Technológia | Pixel Dimming |
| Mozgásmegjelenítés | OLED Motion |
| Kép üzemmód | 10 mód |
| HFR (High Frame Rate) | 4K 120 fps (HDMI, RF, USB) |
| AI Picture Pro | Igen |
| QMS (Quick Media Switching) | Igen |
| G-Sync Kompatibilis (Nvidia) | Igen |
| FreeSync Kompatibilis (AMD) | Igen |
| HGIG Mód | Igen |
| Játékoptimalizáló | Igen (Játékirányítópult) |
| ALLM (Auto Low Latency Mode) | Igen |
| VRR (Variable Refresh Rate) | Igen (akár 144Hz) |
| Dolby Vision játék (4K 120Hz) | Igen |
| Válaszidő | Kevesebb mint 0.1ms |
| Nagy Kontraszt | Igen |
| Szürkeárnyalat | Igen |
| Fordított Színek | Igen |
|
Még nem írtak véleményt a termékhez. HASONLÓ TERMÉKEINK>
LG 75NANO81A3A.AEU 75 colos...
Tiszta Színek valódi 4K felbontásban - élénk színek lenyűgöző részletességgel...
412 254 Ft
LG 86QNED80A3A 86 colos QNED...
Hihetetlenül gazdag színpaletta az újgenerációs dinamikus QNED színekkel...
610 374 Ft
LG 65QNED86A3A QNED AI 4K Smart TV
Kijelző típusa 4K QNED MiniLED Kijelző Felbontása 4K Ultra HD (3,840 x 2,160)...
467 563 Ft
LG 75QNED80A3A 75 colos QNED...
Hihetetlenül gazdag színpaletta az újgenerációs dinamikus QNED színekkel...
395 744 Ft
LG OLED77G51LW 4K AI Smart TV...
KÉP/KIJELZŐ Képfrissítés Natív 120Hz (VRR 165Hz) Kijelző típusa 4K OLED...
1 320 300 Ft
LG 43LR60006LA 43 hüvelykes...
Természetes és élénk színek a HD kijelzőnGazdag, élethű kép az alpha 5 AI...
113 919 Ft
|